Salon czynny w godzinach

800-1600

      

Nowa odsłona i nowa lokalizacja salonu „Bud-Service”

benjamin-moore-szajnochy2

Budowanie wizerunku marki to złożony, długotrwały proces, w którym niebagatelne znaczenie, oprócz oczywistych działań marketingowych odgrywają salony sprzedaży w sieci dystrybucji. Szczególnie te, które z uwagi na wieloletnią współpracę oraz w pełni profesjonalny sposób działania i obsługi Klientów biorą czynny udział we wspomnianym tworzeniu wizerunku marki.

Przykładem takiego punktu dystrybucji jest firma „Bud-Service” z Bydgoszczy, która już dawno doceniła wyjątkową naturę i legendarną jakość ekskluzywnej marki Benjamin Moore.


Nowy salon sprzedaży mieści się (nieopodal poprzedniego) przy ul. Karola Szajnochy 2 w Bydgoszczy.

firma-budservice

„Wspólny biznes, który prowadzimy od wielu, wielu lat wraz moim mężem Januszem to doskonały sposób na realizację naszych dążeń i ambicji. Tym bardziej, że temat farb i efektów dekoracyjnych jest bardzo wdzięczny. Naturalnie w firmie pełnimy odmienne role – ja bardziej skupiam się na współpracy z projektantami wnętrz i na produktach dekoracyjnych, Janusz w większej części zajmuje się elewacjami, tzn. systemami ociepleń oraz tynkami, poza tym nadzoruje wykonawstwo. Nasza przygoda z marką Benjamin Moore rozpoczęła się 7 lat temu i miłość ta ciągle rozkwita. Potwierdzę jedynie opinię, a w zasadzie zasadę że segment produktów luksusowych ma się wyjątkowo dobrze, czego najlepszym dowodem są ekskluzywne farby marki Benjamin Moore” – tłumaczy Sylwia Brzószczyk, właścicielka firmy.  

Już grafika kasetonu nad wejściem do salonu firmy Bud-Service podkreśla rolę jaką odgrywa słynna amerykańska marka w firmowym portfolio.

bud-service 4

„Nowa lokalizacja naszego salonu zapewnie jego doskonałe wyeksponowanie. Do tej pory pomimo bezpośredniej bliskości miejsca w którym mieścił się poprzedni punkt sprzedaży, byliśmy widoczni jedynie od wewnętrznej strony budynku. W dużej mierze nowy wystrój to zasługa Sylwii, która zrealizowała swoją koncepcję atrakcyjnego wnętrza z przyjazną przestrzenią dla Naszych Klientów. Całość utrzymaliśmy w nowoczesnym ale jednocześnie eleganckim klimacie loftowych szarości.

Z dumą prezentujemy oldschool’owy ekspozytor kolorów marki Benjamin Moore, który szczególnie przypadł nam do gustu. Po prostu ma swój urok. Naturalnie paleta barw jest jak najbardziej aktualna i pod każdym względem absolutnie wyjątkowa. Z uwagi na bardziej techniczny sposób podejścia do tematu farb, wykonujemy liczne testy produktów które oferujemy Klientom. W naszej wieloletniej działalności przerabialiśmy różne marki, jednak żadna inna nie może się równać z marką Benjamin Moore. Co legenda to legenda… ;-)” – tłumaczy Janusz Brzószczyk, właściciel firmy.  

A jaki jest nowy salon?

Elegancki, klimatyczny z wygodną strefą do prowadzenia rozmów z Klientami. A nad wszystkim panuje logotyp marki Benjamin Moore.

Firma „Bud-Service” prowadzi intensywną działalność szkoleniową, współpracuje zarówno z projektantami, wykonawcami, obsługuje inwestycje, i co istotne zapewnia kompleksową usługę, tzn. produkt z wykonawstwem.
Wszytko po to, by zapewnić najlepszy serwis Klienta, niezależnie kim on jest.

 

 

    

  salon sprzedaży    Salon sprzedaży 2    IMG 2498
           
  Salon sprzedaży   IMG 2505   IMG 2484 
benjamin moore szary        texturline logo szary         valpaint szary         dryvit szary        optolith szary   

schonox szary

hase

orac przezroczysty szary

candis szary richard szary proma szary rival szary
logo-imparat mardom nmc systexx-logo antica-signoria